Profily štěňátek

 

tyrkysový - Aaron

 

turquoiseportraitsmall

Aaronek byl dlouho očekávané štěňátko - byl zamluvený ještě než se narodil. Bydlí v Břeclavi s paničkou Blankou, běhá si po krásné zahrádce a až vyroste, bude se hned za domem koupat v řece :)

 

 

 

 

 

 

 

 

zelený Amos "SONY"
greenportraitsmall Sony je nádherný pejsek a už od prvních dnů to byl vyložený pohodář. Zůstával u nás jako poslední volné štěňátko. Což o to, zájemci byli, ale my jsme tohoto speciálního chlapečka nechtěli dát jen tak někomu. Jako poslední - zrelaxovaní po dovolené - si přijeli Pickovi pro červenou fenečku a odjeli i se Soníkem
tmavě modrý Amarok - "OPTI"
darkblueportraitsmall Optík bydlí u Vyškova s paničkou Naty, která už má s pejsky zkušenosti - hlavně s malamuty. Optíkovi je dopřávána nejvyšší péče a pohodlí, spinká si v postýlce na polštáři jako člověk :) A aby mu nebylo smutno, pořídili mu stejně starého kamaráda - českého fouska Astora.
světle modrý Asterios - "SANTI"
lightblueportraitsmall Santi má o zábavu postaráno, doma totiž tvoří komando společně se čtyřmi kluky :) A už je zdatný plavec - jak jinak, když bydlí ve Stříbrném Potoce! 
růžová Alison - "ELI"
pinkportraitsmall Nejmenší Elinka padla Růžičkovým do oka už při první návštěvě. Z jejího odjezdu jsem měla trošku strach, protože v cizím prostředí se cítila nesvá. Ona si svoji rodinku ale nejspíš pamatovala - hned je přišla přivítat, lehla si k paničce k nohám a už se nemohla dočkat odjezdu :)
oranžová Apple Jordan - "AMY"
orangeportraitsmall Amynka má jasný cíl - jít ve šlépějích rodičů a stát se loveckým psem! Už zkontrolovala bažantnici a těší se, až bude lovit kačenky na rybníce :)
žlutá April - "ARYA"
yellowportraitsmall Arya odjela jako první a to měla před sebou nejdelší cestu! Bydlí v polském Gdaňsku s moc milou rodinkou a bude pod "dohledem" tatínka :)
červená Alouette - "IZINKA"
redportraitsmall Izinka bydlí s Pickovými a bráškou Sonym v nedalekém Týnci a těšíme se, že je budeme vídat :)
vínová Amelia Rose - "AMÁLKA"
wineportraitsmall Amálka je naše šikovná Pražanda. Chodí s paničkou do práce, taky navštěvuje štěněcí školku a chystá se na lovecký výcvik a výstavy! Už se na její úspěchy moc těšíme! :)
fialová Audrey Charlotte - "LOTTA"
violetportraitsmall Lottynka zůstala doma a dělá tu společnost mamince Báře
 
Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele